Радомишль - новини

РАДОМИШЛЬСЬКА ГРОМАДА СТАЛА КРАЩОЮ СПОРТИВНОЮ ГРОМАДОЮ ЖИТОМИРЩИНИ. + ФОТО

РАДОМИШЛЬСЬКА ГРОМАДА СТАЛА КРАЩОЮ СПОРТИВНОЮ ГРОМАДОЮ ЖИТОМИРЩИНИ. + ФОТО

Про участь нашої громади в обласному щорічному конкурсі “Краща спортивна громада Житомирщини” ми розповідали на нашому сайті. І за підсумками першого засідання у фінал вийшли Пулинська ОТГ, Радомишльська ОТГ та Олевська ОТГ.

Під час проведення другого туру, обласна комісія виїжджала на місця. Вона оглядала спортивну інфраструктуру громад-фіналісток, спілкувалась з керівниками громад та відповідальними за розвиток спорту у громадах. Також вони обговорювали робочі моменти з директорами ДЮСШ та тренерами. Після чого визначилася з місцями.

Отже, за підсумками, перше місце та кращою спортивною громадою Житомирщини у 2019 році стала Радомишльська об’єднана територіальна громада, друге місце посіла Пулинська ОТГ, а третє – Олевська ОТГ.

За умовами конкурсу, громади які стали переможцями, отримують з обласного бюджету грошові премії шляхом перерахування субвенції з обласного бюджету на капітальні видатки. А саме, за І місце – 200 тис.грн, ІІ місце – 150 тис.грн та ІІІ місце – 100 тис.грн.

Грошову премію наша громада зможе використати тільки на спортивний розвиток, адже це капітальні видатки з обласного бюджету.

Як повідомляє офіційний сайт zt.gov.ua, нагородження переможців та вручення дипломів Житомирської обласної ради відбудеться під час урочистостей до Дня місцевого самоврядування.

Такий результат, участь та перемога в конкурсі, стала можливою при кропіткій праці керівників громади, фахівців та спеціалістів Радомишльської міської ради, старост нашої громади та депутатського корпусу міської ради.

РАДОМИШЛЬСЬКА ГРОМАДА СТАЛА КРАЩОЮ СПОРТИВНОЮ ГРОМАДОЮ ЖИТОМИРЩИНИ. + ФОТОРАДОМИШЛЬСЬКА ГРОМАДА СТАЛА КРАЩОЮ СПОРТИВНОЮ ГРОМАДОЮ ЖИТОМИРЩИНИ. + ФОТОРАДОМИШЛЬСЬКА ГРОМАДА СТАЛА КРАЩОЮ СПОРТИВНОЮ ГРОМАДОЮ ЖИТОМИРЩИНИ. + ФОТО

Джерело: Радомишльська міська рада