Радомишль - новини

РАДОМИШЛЬСЬКІ ПОЛІЦЕЙСЬКІ ПРОВЕЛИ ЛЕКЦІЮ ДЛЯ УЧНІВ МОЛОДШИХ КЛАСІВ ЗОШ №5. + ФОТО

Радомишльські поліцейські провели лекцію для учнів молодших класів ЗОШ №5. + ФОТО

Поліцейськими Радомишльського відділення поліції в рамках проведення Всеукраїнського тижня права, 13 грудня 2019 року серед учнів молодших класів ЗОШ № 5 ім. В.Чорновола проведено лекцію на тему “Права людини (дитини)”.

Лекцію проводили начальник сектору реагування патрульної поліції капітан поліції Левковський В.Г. та інспектор цього ж сектору старший лейтенант поліції Дмитренко В.А. Під час зустрічі поліцейські роз’яснили дітям зміст Конвенції ООН про права дитини.

Також правоохоронці поспілкувались на теми: «Домашнього насильства», «Торгівля людьми, у тому числі неповнолітніми», «Підліток і закон. Знай свої права, дитино!», «Чи можуть бути права без обов’язків?», «Адміністративна та кримінальна відповідальність за вчинення правопорушень неповнолітніми», «Булінг в дитячому середовищі».

Окрім того, серед учнів було проведено інтелектуально-розважальний конкурс “Правничі ігри”, з метою правового виховання дітей, ознайомлення останніх з особливістю роботи поліцейських та залучення молоді до правничої просвітницької діяльності.

Радомишльські поліцейські провели лекцію для учнів молодших класів ЗОШ №5. + ФОТОРадомишльські поліцейські провели лекцію для учнів молодших класів ЗОШ №5. + ФОТО