Радомишль - новини

У Радомишлі відбулися турніри із швидкої гри в шахи та шашки пам’яті героїв-земляків, які загинули в АТО. + ФОТО

У Радомишлі відбулися турніри із швидкої гри в шахи та шашки пам’яті героїв-земляків, які загинули в АТО. + ФОТО

9 та 11 січня відбулися турніри із швидкої гри в шахи та шашки пам’яті героїв-земляків, які загинули в АТО.

Змагалися за швейцарською системою в сім турів по 10 хвилин на кожну партію (14 учасників в шахи та 16 учасників в шашки).

В результаті напруженої боротьби в шахах по 5 очок із 7-ми набрали Павло Сокровищук, Артем Лаговський та Петро Горбач. З врахуванням коефіцієнту ефективності чемпіоном став Павло Сокровищук. По 4,5 очка набрали Ю.Балашов, О.Рибак та І. Тишківський.

В шашковому турнірі з однаковим результатом (12 очок із 14-ти) фінішували Віктор Поплавський та Євген Мірошниченко. Чемпіоном після двох додаткових партій став Віктор Поплавський. Друге місце відповідно посів Євген Мірошниченко, третє місце у Віктора Петренка (9 очок). Із вісьмома очками фінішував Дмитро Топольницький, Нікіта Шатилович та Михайло Кучеренко.

Організатори та учасники турнірів висловлюють слова щирої шани героям-землякам, які загинули в АТО та бажають всім мешканцям громади бути гідними пам’яті тих людей, які відвойовували наше право на свободу.

У Радомишлі відбулися турніри із швидкої гри в шахи та шашки пам’яті героїв-земляків, які загинули в АТО. + ФОТОУ Радомишлі відбулися турніри із швидкої гри в шахи та шашки пам’яті героїв-земляків, які загинули в АТО. + ФОТОУ Радомишлі відбулися турніри із швидкої гри в шахи та шашки пам’яті героїв-земляків, які загинули в АТО. + ФОТОУ Радомишлі відбулися турніри із швидкої гри в шахи та шашки пам’яті героїв-земляків, які загинули в АТО. + ФОТОУ Радомишлі відбулися турніри із швидкої гри в шахи та шашки пам’яті героїв-земляків, які загинули в АТО. + ФОТОУ Радомишлі відбулися турніри із швидкої гри в шахи та шашки пам’яті героїв-земляків, які загинули в АТО. + ФОТОУ Радомишлі відбулися турніри із швидкої гри в шахи та шашки пам’яті героїв-земляків, які загинули в АТО. + ФОТОУ Радомишлі відбулися турніри із швидкої гри в шахи та шашки пам’яті героїв-земляків, які загинули в АТО. + ФОТОУ Радомишлі відбулися турніри із швидкої гри в шахи та шашки пам’яті героїв-земляків, які загинули в АТО. + ФОТО

Джерело: Радомишльська міська рада