Радомишль - новини

У Радомишльському районі затримано горе-батька, який вчиняв розпусні дії щодо своїх дітей.

У Радомишльському районі затримано горе-батька, який вчиняв розпусні дії щодо своїх дітей.

До Радомишльського відділу поліції 11.02.2020 надійшло повідомлення від жительки одного із сіл Радомишльського району про те, що її брат вчиняв розпусні дії стосовно власних дітей.

За вказаним фактом СВ Радомишльського ВП Коростишівського ГУНП України в Житомирській області за процесуального керівництва Коростишівської місцевої прокуратури відразу розпочато досудове розслідування, в ході якого працівниками Радомишльського ВП та СУ ГУНП в Житомирській області зібрано достатньо доказів для обґрунтованої підозри горе-батька у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 156 КК України, якого того ж дня було затримано в порядку ст. 208 Кримінально-процесуального кодексу України.

За процесуальним керівництвом Коростишівської місцевої прокуратури вказаному чоловіку повідомлено про підозру та за ухвалою суду обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Крім того, встановлено, що чоловік вже притягувався до кримінальної відповідальності та раніше відбував покарання за злочин проти статевої свободи та статевої недоторканості.

За вчинення розпусних дій підозрюваному загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк від 5 до 8 років.

Заступник керівника Коростишівської місцевої прокуратури С. Ревелюк