Радомишль - новини

У Радомишльській громаді вшанували учасників бойових дій на території інших держав. + ФОТО

У Радомишльській громаді вшанували учасників бойових дій на території інших держав. + ФОТО

15 лютого Україна відзначала День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та річницю виведення військ з Афганістану. Військовий обов‘язок у «гарячих точках» гідно виконували і наші земляки. Щороку ми віддаємо данину пам’яті та поваги загиблим, висловлюємо слова підтримки живим.

14 лютого з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав у місті Радомишль відбулися покладання квітів до пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам та зворушливий концерт, який підготували учні та викладачі Радомишльської дитячої музичної школи разом з працівниками міського Будинку культури.

Зі словами подяки до воїнів-інтернаціоналістів та рідних загиблих воїнів та найкращими побажаннями здоров’я, миру, злагоди та благополуччя звернувся Радомишльський міський голова Володимир Тетерський.

Після привітальних слів за особисту мужність і героїзм при виконанні інтернаціонального обов’язку, активну участь у громадському житті та з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав Володимир Романович Тетерський вручив Почесні грамоти ветеранам воїнам-афганцям від Радомишльської міської ради та Радомишльської районної ради. Почесні грамоти від Радомишльської райдержадміністрацію вручив керівник апарату Радомишльської РДА Володимир Сташенко. До всіх присутніх звернувся Валерій Жлуктенко, голова Радомишльської районної організації ветеранів.

Хвилиною мовчання всі присутні вшанували пам’ять тих воїнів-інтернаціоналістів, які не повернулись до дому живими та тих учасників бойових дій, які в наш час боролись за цілісність нашої держави.

Низький уклін вам, здоров’я, благополуччя, затишку вам і вашим родинам. Світла пам’ять загиблим, які до останнього виконали свій військовий обов’язок! Віри та надії, впевненості та перемог усім нам!

У Радомишльській громаді вшанували учасників бойових дій на території інших держав. + ФОТОУ Радомишльській громаді вшанували учасників бойових дій на території інших держав. + ФОТОУ Радомишльській громаді вшанували учасників бойових дій на території інших держав. + ФОТОУ Радомишльській громаді вшанували учасників бойових дій на території інших держав. + ФОТОУ Радомишльській громаді вшанували учасників бойових дій на території інших держав. + ФОТОУ Радомишльській громаді вшанували учасників бойових дій на території інших держав. + ФОТОУ Радомишльській громаді вшанували учасників бойових дій на території інших держав. + ФОТОУ Радомишльській громаді вшанували учасників бойових дій на території інших держав. + ФОТОУ Радомишльській громаді вшанували учасників бойових дій на території інших держав. + ФОТОУ Радомишльській громаді вшанували учасників бойових дій на території інших держав. + ФОТО

Джерело: Радомишльська міська рада