Радомишль - новини

14 лютого в міському Будинку культури відбулось конкурсно-розважальне талант-шоу «Дві зірки». + ФОТО

14 лютого в міському Будинку культури відбулось конкурсно-розважальне талант-шоу «Дві зірки». + ФОТО

Формат свята відрізнявся від будь-яких інших заходів, адже в ньому взяли участь як професіонали-вокалісти, так і аматори.

У конкурсі змагались п\’ять пар-учасниць, кожна з яких відзначена в чотирьох окремих номінаціях:

креативний дует: Інна Гуренко, Ірина Жарук;

відкриття року: Мар\’яна Дацюк, Руслан Демчук;

творчий тандем: Анастасія Ткаченко, Сергій Катерленко;

найартистичніший дует: Наталія Бродовська, Микола Лисак.

А перемогу здобув дует у складі Олександри Василенко та Володимира Нагорного.

Глядачі тепло зустрічали конкурсантів, вболівальники постійно їх підбадьорювали. Атмосфера святкового дійства надихнула Наталію Данилюк, редактора газети «Зоря Полісся», на прекрасні віршовані рядки, які вона одразу зачитала в залі.

Ведуча Наталія Косатенко підкреслила, що мета заходу не є лише розважальна: це і популяризація української пісні, мови, єдності – це благодійність, адже святкові призи учасники передають до сімей пільгових категорій громадян Радомишльської громади.

Усіх присутніх зі святом закоханих привітав міський голова Володимир Тетерський, який провів церемонію нагородження. Він побажав любові, добра, яскравих подій, чудових вражень та неймовірних емоцій учасникам конкурсу та всім присутнім в залі.

14 лютого в міському Будинку культури відбулось конкурсно-розважальне талант-шоу «Дві зірки». + ФОТО14 лютого в міському Будинку культури відбулось конкурсно-розважальне талант-шоу «Дві зірки». + ФОТО14 лютого в міському Будинку культури відбулось конкурсно-розважальне талант-шоу «Дві зірки». + ФОТО14 лютого в міському Будинку культури відбулось конкурсно-розважальне талант-шоу «Дві зірки». + ФОТО14 лютого в міському Будинку культури відбулось конкурсно-розважальне талант-шоу «Дві зірки». + ФОТО14 лютого в міському Будинку культури відбулось конкурсно-розважальне талант-шоу «Дві зірки». + ФОТО14 лютого в міському Будинку культури відбулось конкурсно-розважальне талант-шоу «Дві зірки». + ФОТО14 лютого в міському Будинку культури відбулось конкурсно-розважальне талант-шоу «Дві зірки». + ФОТО

Джерело: Радомишльська міська рада