Радомишль - новини

29 лютого у Радомишлі відбудеться квест – знайди млинця на Масляну

29 лютого у Радомишлі відбудеться квест – знайди млинця на Масляну

У місті Радомишль 29 лютого відбудеться квест з пошуку млинця в замку Радомисль.

Його включено до програми міських святкувань з нагоди масляного тижня. Всі, хто вдало впорається з квестом, отримає приємний і смачний приз. У прес-службі замку Радомисль пояснюють, як буде проходити квест. На перший погляд, все дуже просто. Всім учасникам буде видана карта з відмітками, де заховані паперові налисники. Орієнтуючись по цій карті, потрібно знайти паперовий млинець, який потім можна буде обміняти на справжній смачний налисник.

За участь у квесті потрібно буде внести символічну плату – придбати карту з нанесеними позначками. Зробити це можна в сувенірному магазинчику на території замку. Проте, якщо ж ви не бажаєте брати участь у квесті, то можете просто придбати налисники на різний смак, в тому числі з солодкі та солоні. Але виграні все одно смачніші.

29 лютого на території замку Радомисль також відбудуться майстер-класи, де відвідувачі зможуть навчитися робити ляльки-мотанки, а також долучитися до технології виготовлення паперу, як це робили ще в сімнадцятому столітті. В цей же день на території замку буде функціонувати і лучно-арбалетний тир. Там можна випробувати свої сили і освоїти майстерність володіння одним з найстаріших видів стрілецької зброї. Організатори також підготували різного роду екскурсії. Наприклад, екскурсія в Музей домашньої ікони та старовини з характерною назвою «Душа України» вже включена у вартість вхідного квитка на територію замку. 

Джерело: TIMES.ZT.UA