Радомишль - новини

У РАДОМИШЛІ ФУНКЦІОНУЮТЬ ПОСТИ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ ТА МЕДИКІВ. + ФОТО

У РАДОМИШЛІ ФУНКЦІОНУЮТЬ ПОСТИ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ ТА МЕДИКІВ. + ФОТО

Із 6-ї ранку 18 березня на в’їздах і виїздах із райцентру, де було зафіксовано летальний випадок від COVID-19, організовано роботу спільних постів поліцейських і медпрацівників. Окрім того, наряди правоохоронців забезпечують правопорядок біля визначених місць обсервації у Радомишлі.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Житомирської області.

Спільні превентивні заходи передбачені відповідними рішеннями Кабінету Міністрів України та органами місцевого самоврядування обласного та районних рівнів у межах профілактики виникнення та недопущення поширення коронавірусної інфекції серед місцевого населення.

Відтак на в’їздах і виїздах м. Радомишля у п’яти напрямках організовані спеціальні пости поліції та медиків. Залучені до несення служби правоохоронці в обов’язковому порядку зупиняють транспортні засоби і проводять роз’яснювальну роботу серед водіїв і пасажирів про встановлені владою обмеження щодо життєдіяльності країни.

У свою чергу, медики вимірюють температуру тіла людей, які пересуваються транспортними засобами.

– Загалом у райцентрі працюють 8 поліцейських постів. Окрім в’їздів у місто, правоохоронці забезпечують правопорядок біля визначених місць, де на обсервації перебувають люди, які контактували з хворою місцевою жителькою, – прокоментував начальник Управління превентивної діяльності ГУНП Житомирщини Михайло Сорока.

До несення служби на постах залучені поліцейські Радомишльського відділення, а також сусідніх з районом територіальних підрозділів ГУНП та нацгвардійці.

У РАДОМИШЛІ ФУНКЦІОНУЮТЬ ПОСТИ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ ТА МЕДИКІВ. + ФОТОУ РАДОМИШЛІ ФУНКЦІОНУЮТЬ ПОСТИ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ ТА МЕДИКІВ. + ФОТОУ РАДОМИШЛІ ФУНКЦІОНУЮТЬ ПОСТИ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ ТА МЕДИКІВ. + ФОТОУ РАДОМИШЛІ ФУНКЦІОНУЮТЬ ПОСТИ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ ТА МЕДИКІВ. + ФОТОУ РАДОМИШЛІ ФУНКЦІОНУЮТЬ ПОСТИ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ ТА МЕДИКІВ. + ФОТОУ РАДОМИШЛІ ФУНКЦІОНУЮТЬ ПОСТИ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ ТА МЕДИКІВ. + ФОТОУ РАДОМИШЛІ ФУНКЦІОНУЮТЬ ПОСТИ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ ТА МЕДИКІВ. + ФОТО