Радомишль - новини

Звільнили чи звільнилася: комісія перевірила обставини звільнення сестри-господарки у Радомишлі

Звільнили чи звільнилася: комісія перевірила обставини звільнення сестри-господарки у Радомишлі

У Радомишлі сестра-господарка інфекційного відділення була звільнена, за словами жінки, вона відмовилася мити палату, де померла хвора на коронавірус місцева жителька, без засобів індивідуального захисту, за що і була звільнена. До Радомишля навіть виїжджала комісія для встановлення усіх обставин її звільнення. У Житомирській ОДА запевняють, колишня працівниця лікарні написала заяву про звільнення за власним бажанням.

«Так, насправді виїжджала комісія, були виявлені усі обставини її звільнення. Вона написала самостійно заяву на звільнення. Вона не була санітаркою, вона була сестрою- господаркою і виконувала зовсім інші функції, про миття підлоги й мови не йшло», – сказала заступниця голови ОДА Наталія Остапченко.

В ОДА дали відповідь на питання журналістів чи вважають, що жінка набрехала, що її змушували прибирати без засобів індивідуального захисту.

«Я не вважаю, що людина бреше. Вона сказала, що працює санітаркою, але вона не працює санітаркою, а працює сестрою-господаркою. Комісія виявила усі факти, які були пред\’явлені усіма учасниками процесу і виявили, що це була зовсім інша ситуація, вона написала заяву самостійно», – додала Наталія Остапченко.

Також пояснили і іншу версію, яку жінка почула при звільненні, причина – прогул. В п\’ятницю жінка дійсно не з\’явилася на роботу, але за словами звільненої сестри- господарки, її викликали у субботу, коли вона і відмовилася прибирати палату, де перебувала інфікована, після чого їй було запропоновано написати заяву на звільнення за власним бажанням і аби не піти з лікарні за статтею, жінка погодилася на такий варіант звільнення.

«Вона дійсно в п\’ятницю не була на роботі, вона прийшла поклала ключі і сказала, що не буде виконувати свої обов\’язки. А в понеділок вже прийшла і написала заяву (про звільнення) за згодою сторін. За прогул, людина звільняється за статтею, а не за згодою сторін. Вона звільнена за згодою сторін, значить з її сторони була згода», – сказав начальник управління охорони здоров\’я Микола Суслик.

Джерело: zhitomir.today