Радомишль - новини

Радомишльська ОТГ витратила призовий фонд – 200 тис. грн. на придбання 4-х металевих каркасів для глядацької трибуни з огорожею

Радомишльська ОТГ витратила призовий фонд – 200 тис. грн. на придбання 4-х металевих каркасів для глядацької трибуни з огорожею

Радомишльська ОТГ – минулорічний переможець щорічного обласного конкурсу «Краща спортивна громада Житомирщини» – використала свої призові 200 тис. грн на розвиток спортивної інфраструктури громади.

Про це повідомляє пресслужба Житомирської обласної ради.

Громада перемогла минулого року у конкурсі, який започаткований головою обласної ради Володимиром Ширмою задля популяризації здорового способу життя і розвитку спорту у громадах Житомирської області у 2018 році.

Як повідомив Радомишльський міський голова Володимир Тетерський, ще при подачі заявки на участь, було вирішено, куди направити призовий фонд конкурсу у разі його виграшу.

Отож, 200 тис. грн було спрямовано на придбання чотирьох металевих каркасів для другої глядацької трибуни з огорожею на стадіоні «Авангард».

Нагадаємо, що минулого року учасниками конкурсу відповідно до поданих заявок стали 13 сільських, селищних та міських рад.

На першому етапі конкурсу згідно з поданими громадами рейтинговими показниками були відібрані 6 громад, серед яких Ємільчинська ОТГ, Коростишівська ОТГ, Олевська ОТГ, Пулинська ОТГ, Радомишльська ОТГ та Хорошівська ОТГ.

Саме ці громади під час ІІ етапу конкурсу представили фото-відеопрезентації своїх спортивних громад членам комісії. Після цього обласна комісія відвідала три-громади фіналістки конкурсу та розподілила призові місця.

Перше місце та кращою спортивною громадою Житомирщини у 2019 році стала Радомишльська ОТГ, друге місце посіла Пулинська ОТГ, а третє – Олевська ОТГ.

За умовами конкурсу, громади які стали переможцями, отримали з обласного бюджету грошові премії шляхом перерахування субвенції з обласного бюджету на капітальні видатки. А саме, за 1 місце – 200 тис. грн, 2 місце – 150 тис. грн та 3 місце – 100 тис. грн.

Зазначимо, що всю інформацію про конкурс «Краща спортивна громада Житомирщини» можна знайти на сайті обласної ради у рубриці «Місцеве самоврядування».