Радомишль - новини

У РАДОМИШЛІ ВІДБУЛОСЬ НАГОРОДЖЕННЯ УЧАСНИКІВ ДИТЯЧИХ ОНЛАЙН-КОНКУРСІВ. + ФОТО

У Радомишлі відбулось нагородження учасників дитячих онлайн-конкурсів. + ФОТО

До Міжнародного дня захисту дітей відділом культури Радомишльської міської ради було проведено 3 онлайн-конкурси – «Моя родина» та «Дарую посмішку», «Радомишльщина має таланти. Про це повідомляє сайт Радомишльської громади.

Родина – це свято, це сила, захист, надія, віра, фортеця у житті. З цими прекрасними прагненнями і відбувся онлайн фотоконкурс «Моя родина», переможцем в якому стала родина Романових з м. Радомишль.

Креативним, яскравим та веселим видався і конкурс Фейс-арт «Дарую посмішку». В цьому конкурсі перемогу отримала, за більшості голосів меренжі Фейсбук, Марія Василенко, учениця Радомишльської ЗОШ №5.

Третій конкурс виявив талановитих дітей нашої громади. Ними стали:

1 місце – Костюченко Кіра, 3-б клас ЗОШ № 3 с. Лутівка – 340 голосів.

2 місце – Косюк Анна, 1 клас Борщівський НВК с. Борщів – 274 голоса.

3 місце – Дацюк Арсентій, 2-в клас Гімназія м. Радомишль – 225 голосів.

Цінними подарунками та призами переможців нагородив міський голова Володимир Тетерський.

У Радомишлі відбулось нагородження учасників дитячих онлайн-конкурсів. + ФОТОУ Радомишлі відбулось нагородження учасників дитячих онлайн-конкурсів. + ФОТОУ Радомишлі відбулось нагородження учасників дитячих онлайн-конкурсів. + ФОТОУ Радомишлі відбулось нагородження учасників дитячих онлайн-конкурсів. + ФОТОУ Радомишлі відбулось нагородження учасників дитячих онлайн-конкурсів. + ФОТО