Радомишль - новини

ЦВК ПРИЗНАЧИЛА ПЕРШІ ВИБОРИ В РАДОМИШЛЬСЬКІЙ МІСЬКІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ

ЦВК призначила перші вибори в Радомишльській міській територіальній громаді

8 серпня відбулося чергове засідання Центральної виборчої комісії, під час якого Комісія призначила на неділю, 25 жовтня 2020 року, 1439 перших виборів депутатів сільських, селищних, міських рад територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів в усіх 24 областях України.

Про це повідомляє пресслужба ЦВК.

Рішення прийняте Комісією на підставі Постанови Верховної Ради України від 17 липня 2020 року “Про утворення та ліквідацію районів”, розпоряджень Кабінету Міністрів України від 12 червня 2020 року про визначення адміністративних центрів та затвердження територій територіальних громад. Також Комісія врахувала інформацію щодо переліку місцевих рад, надану Міністерством розвитку громад та територій України листом від 6 серпня 2020 року відповідно до постанови ЦВК від 28 липня 2020 року № 148 “Про форми переліків місцевих рад із зазначенням адміністративно-територіальних одиниць, що входять до їх складу”.

З повним переліком призначених перших виборів можна буде ознайомитись на офіційному вебсайті Комісії у додатку до відповідної постанови.

У додатку до постанови є 66 сільських, селищних, міських територіальних громад Житомирської області, в яких призначаються перші місцеві вибори 25 жовтня 2020 року із зазначенням найменування громад та посад.

Офіційне найменування об\’єднаної громади — Радомишльська міська рада Житомирського району Житомирської області.