Радомишль - новини

У РАДОМИШЛІ ГОРІЛА ДЕРЕВ’ЯНА ГОСПОДАРЧА БУДІВЛЯ. + ФОТО

У РАДОМИШЛІ ГОРІЛА ДЕРЕВ’ЯНА ГОСПОДАРЧА БУДІВЛЯ. + ФОТО

5 серпня о 22:57 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу в дерев’яній господарчій будівлі в м. Радомишль по вул. Ціолковського. Загоряння помітили самі власники, коли полум\’ям вже було охоплено частину даху, фронтон та сіно на горищі. Вони одразу вивели худобу із хліва, оскільки вогонь пробирався всередину споруди, та стали телефонувати до служби порятунку.

По прибуттю чергового караулу вогнеборців до місця виклику покрівля господарчої споруди та приміщення, де зберігались дрова були повністю охоплені вогнем. Полум’я будь-якої миті могло перекинутися на житловий будинок, оскільки факел вогню був спрямований саме в бік помешкання. Пожежне навантаження збільшувало також те, що все горище було зайняте сухим сіном, а приміщення всередині будівлі вщент закладено сухими дровами. Враховуючи усі фактори ризику, керівник гасіння пожежі прийняв рішення одночасно гасити у вогні будівлю та відбивати полум’я від оселі. Ситуацію рятувало те, що поруч знаходилася річка, тому вогнеборці не втрачали час на підвіз води.

Локалізація пожежі о 23 год 57 хв. Ще чотири з половиною години знадобилось бійцям ДСНС для остаточної ліквідації пожежі – розбір та проливання зруйнованих вогнем конструкцій, тліючого сіна, дров. Внаслідок пожежі знищена покрівля, перекриття сараю, 1,5 т сіна та 10 куб. м дров. Рятувальники не допустили перекидання полум’я на житловий будинок.

Причина пожежі та матеріальні збитки наразі встановлюються.

У РАДОМИШЛІ ГОРІЛА ДЕРЕВ’ЯНА ГОСПОДАРЧА БУДІВЛЯ. + ФОТОУ РАДОМИШЛІ ГОРІЛА ДЕРЕВ’ЯНА ГОСПОДАРЧА БУДІВЛЯ. + ФОТО