Радомишль - новини

ЮНІ ФУТБОЛІСТИ З РАДОМИШЛЯ (СК “ТИТАН”) ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ТОВАРИСЬКОМУ КУБКУ РЕГІОНІВ. + ФОТО

ЮНІ ФУТБОЛІСТИ З РАДОМИШЛЯ (СК "ТИТАН") ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ТОВАРИСЬКОМУ КУБКУ РЕГІОНІВ. + ФОТО

15-го серпня у м. Коростишів відбувся товариський турнір з футболу серед юнаків 2009-2010 р.н, у якому взяли участь 7 команд з Житомира, Андрушівки, Коростишева, Радомишля.

Команда ФК “Титан” (Радомишль) потрапила до групи А, де були представлені команди:

1 – Фенікс 1 (Житомир)

2 – Fireboll (Коростишів)

3 – Фортуна (Андрушівка)

4 – ФК “Титан” (Радомишль)

Рахунки матчів:

Фенікс 2-1 ФК “Титан”

Fireboll 0-7 ФК “Титан”

Фортуна 0-6 ФК “Титан”

Вийшовши з групи з другого місця грали матч за третє місце в турнірі з командою Фенікс 2 (Житомир) на жаль поступилися з рахунком 2:0.

Кращим воротарем турніру визнано Олексія Ганєва, ФК “Титан” (Радомишль)

ЮНІ ФУТБОЛІСТИ З РАДОМИШЛЯ (СК "ТИТАН") ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ТОВАРИСЬКОМУ КУБКУ РЕГІОНІВ. + ФОТОЮНІ ФУТБОЛІСТИ З РАДОМИШЛЯ (СК "ТИТАН") ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ТОВАРИСЬКОМУ КУБКУ РЕГІОНІВ. + ФОТОЮНІ ФУТБОЛІСТИ З РАДОМИШЛЯ (СК "ТИТАН") ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ТОВАРИСЬКОМУ КУБКУ РЕГІОНІВ. + ФОТОЮНІ ФУТБОЛІСТИ З РАДОМИШЛЯ (СК "ТИТАН") ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ТОВАРИСЬКОМУ КУБКУ РЕГІОНІВ. + ФОТОЮНІ ФУТБОЛІСТИ З РАДОМИШЛЯ (СК "ТИТАН") ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ТОВАРИСЬКОМУ КУБКУ РЕГІОНІВ. + ФОТОЮНІ ФУТБОЛІСТИ З РАДОМИШЛЯ (СК "ТИТАН") ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ТОВАРИСЬКОМУ КУБКУ РЕГІОНІВ. + ФОТОЮНІ ФУТБОЛІСТИ З РАДОМИШЛЯ (СК "ТИТАН") ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ТОВАРИСЬКОМУ КУБКУ РЕГІОНІВ. + ФОТОЮНІ ФУТБОЛІСТИ З РАДОМИШЛЯ (СК "ТИТАН") ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ТОВАРИСЬКОМУ КУБКУ РЕГІОНІВ. + ФОТОЮНІ ФУТБОЛІСТИ З РАДОМИШЛЯ (СК "ТИТАН") ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ТОВАРИСЬКОМУ КУБКУ РЕГІОНІВ. + ФОТОЮНІ ФУТБОЛІСТИ З РАДОМИШЛЯ (СК "ТИТАН") ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ТОВАРИСЬКОМУ КУБКУ РЕГІОНІВ. + ФОТОЮНІ ФУТБОЛІСТИ З РАДОМИШЛЯ (СК "ТИТАН") ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ТОВАРИСЬКОМУ КУБКУ РЕГІОНІВ. + ФОТОЮНІ ФУТБОЛІСТИ З РАДОМИШЛЯ (СК "ТИТАН") ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ТОВАРИСЬКОМУ КУБКУ РЕГІОНІВ. + ФОТОЮНІ ФУТБОЛІСТИ З РАДОМИШЛЯ (СК "ТИТАН") ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ТОВАРИСЬКОМУ КУБКУ РЕГІОНІВ. + ФОТОЮНІ ФУТБОЛІСТИ З РАДОМИШЛЯ (СК "ТИТАН") ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ТОВАРИСЬКОМУ КУБКУ РЕГІОНІВ. + ФОТОЮНІ ФУТБОЛІСТИ З РАДОМИШЛЯ (СК "ТИТАН") ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ТОВАРИСЬКОМУ КУБКУ РЕГІОНІВ. + ФОТОЮНІ ФУТБОЛІСТИ З РАДОМИШЛЯ (СК "ТИТАН") ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ТОВАРИСЬКОМУ КУБКУ РЕГІОНІВ. + ФОТО