Радомишль - новини

РЕМОНТ СПОРТИВНОГО КОМПЛЕКСУ «ДИНАМО» НА ЗАВЕРШАЛЬНОМУ ЕТАПІ. + ФОТО

РЕМОНТ СПОРТИВНОГО КОМПЛЕКСУ «ДИНАМО» НА ЗАВЕРШАЛЬНОМУ ЕТАПІ. + ФОТО

Реконструкція спортивного комплексу «Динамо» та переобладнання його у сучасний центр розвитку спорту, який проводиться за кошти Державного фонду регіонального розвитку у співфінансуванні з місцевим бюджетом, на завершальному етапі.

На даний час облаштовується прилегла територія – проводиться укладка асфальтного покриття та тротуарної плитки. На черзі будівництво спортивного майданчика біля спортивного комплексу.

Всередині приміщення роботи майже завершені. Вже відцикльовано дерев’яну підлогу, обладнані спортивний зал та інші приміщення, проведена вентиляція. Плануються роботи з встановлення протипожежної сигналізації.

Нагадуємо, вартість реконструкції спорткомплексу «Динамо» – близько 18,6 млн грн. Проект реалізується за кошти ДФРР, а також 30% (3,5 млн. грн.) – співфінансування з місцевого бюджету.

РЕМОНТ СПОРТИВНОГО КОМПЛЕКСУ «ДИНАМО» НА ЗАВЕРШАЛЬНОМУ ЕТАПІ. + ФОТОРЕМОНТ СПОРТИВНОГО КОМПЛЕКСУ «ДИНАМО» НА ЗАВЕРШАЛЬНОМУ ЕТАПІ. + ФОТОРЕМОНТ СПОРТИВНОГО КОМПЛЕКСУ «ДИНАМО» НА ЗАВЕРШАЛЬНОМУ ЕТАПІ. + ФОТОРЕМОНТ СПОРТИВНОГО КОМПЛЕКСУ «ДИНАМО» НА ЗАВЕРШАЛЬНОМУ ЕТАПІ. + ФОТОРЕМОНТ СПОРТИВНОГО КОМПЛЕКСУ «ДИНАМО» НА ЗАВЕРШАЛЬНОМУ ЕТАПІ. + ФОТОРЕМОНТ СПОРТИВНОГО КОМПЛЕКСУ «ДИНАМО» НА ЗАВЕРШАЛЬНОМУ ЕТАПІ. + ФОТОРЕМОНТ СПОРТИВНОГО КОМПЛЕКСУ «ДИНАМО» НА ЗАВЕРШАЛЬНОМУ ЕТАПІ. + ФОТО

Джерело: Сайт Радомишльської громади