Радомишль - новини

КРАСНОБІРСЬКЕ ЛІСНИЦТВО РАДОМИШЛЬСЬКОГО ДЕРЖЛІСГОСПУ – В ТРІЙЦІ КРАЩИХ В УКРАЇНІ. + ФОТО

КРАСНОБІРСЬКЕ ЛІСНИЦТВО РАДОМИШЛЬСЬКОГО ДЕРЖЛІСГОСПУ – В ТРІЙЦІ КРАЩИХ В УКРАЇНІ. + ФОТО

Експертна комісія Президії Товариства лісівників України визначила переможців всеукраїнського конкурсу ТЛУ “Краще лісництво – 2020”, присвяченого 30-річчю ТЛУ

Краснобірське лісництво державного підприємства «Радомишльське лісове господарство» Житомирського обласного управління лісового і мисливського господарства вибороло ІІІ місце в конкурсі Товариства лісівників України “Краще лісництво-2020”.

«Підбивати підсумки конкурсу, особливо тоді, коли у ньому беруть участь професіонали, завжди непросто. Щорічний всеукраїнський конкурс Товариства лісівників України «Краще лісництво-2020» цього року присвячений 30-річчю від часу створення нашої громадської організації,» – йдеться в повідомленні Товариства.

Мета його проведення – розвиток і підтримка творчої ініціативи працівників державних лісогосподарських підприємств, спрямованої на збереження, розширене відтворення, покращення стану лісів, ефективне виконання функцій покладених на лісництво, як структурний підрозділ державного лісогосподарського підприємства.

На другий всеукраїнський етап конкурсу “Краще лісництво-2020” за підсумками роботи лісництв у 2018 – 2019 роках було подано 7 лісництв від лісогосподарських підприємств Вінницької, Житомирської, Львівської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Черкаської обласних рад Товариства лісівників України.

Перше місце посіло Костянтинівське лісництво державного підприємства «Сарненське лісове господарство» Рівненського обласного управління лісового і мисливського господарства;Друге місце – Іллінецьке лісництво державного підприємства «Іллінецьке лісове господарство» Вінницького обласного управління лісового і мисливського господарства;

Винагороди ТЛУ:

– за перше місце – 40 тис. грн.;

– за друге місце – 30 тис. грн.;

– за третє місце – 20 тис. грн.

До речі, переможці конкурсу використовують кошти винагороди лише згідно Статуту Товариства лісівників України: на розвиток виробництва, поліпшення матеріально-технічної бази лісництва та вдосконалення еколого-просвітницької роботи.

КРАСНОБІРСЬКЕ ЛІСНИЦТВО РАДОМИШЛЬСЬКОГО ДЕРЖЛІСГОСПУ – В ТРІЙЦІ КРАЩИХ В УКРАЇНІ. + ФОТОКРАСНОБІРСЬКЕ ЛІСНИЦТВО РАДОМИШЛЬСЬКОГО ДЕРЖЛІСГОСПУ – В ТРІЙЦІ КРАЩИХ В УКРАЇНІ. + ФОТОКРАСНОБІРСЬКЕ ЛІСНИЦТВО РАДОМИШЛЬСЬКОГО ДЕРЖЛІСГОСПУ – В ТРІЙЦІ КРАЩИХ В УКРАЇНІ. + ФОТОКРАСНОБІРСЬКЕ ЛІСНИЦТВО РАДОМИШЛЬСЬКОГО ДЕРЖЛІСГОСПУ – В ТРІЙЦІ КРАЩИХ В УКРАЇНІ. + ФОТОКРАСНОБІРСЬКЕ ЛІСНИЦТВО РАДОМИШЛЬСЬКОГО ДЕРЖЛІСГОСПУ – В ТРІЙЦІ КРАЩИХ В УКРАЇНІ. + ФОТОКРАСНОБІРСЬКЕ ЛІСНИЦТВО РАДОМИШЛЬСЬКОГО ДЕРЖЛІСГОСПУ – В ТРІЙЦІ КРАЩИХ В УКРАЇНІ. + ФОТОКРАСНОБІРСЬКЕ ЛІСНИЦТВО РАДОМИШЛЬСЬКОГО ДЕРЖЛІСГОСПУ – В ТРІЙЦІ КРАЩИХ В УКРАЇНІ. + ФОТО