Радомишль - новини

НЕЗАБАРОМ У РАДОМИШЛІ ВІДКРИЄТЬСЯ РЕКОНСТРУЙОВАНИЙ СПОРТКОМПЛЕКС «ДИНАМО». + ФОТО

НЕЗАБАРОМ У РАДОМИШЛІ ВІДКРИЄТЬСЯ РЕКОНСТРУЙОВАНИЙ СПОРТКОМПЛЕКС «ДИНАМО». + ФОТО

У Житомирській області триває реалізація Національної програми «Велике будівництво». Так, на завершальному етапі перебуває реконструкція спорткомплексу «Динамо» у м. Радомишлі.

Роботи на даному об’єкті було розпочато ще у 2018. Проєктом було передбачено: комплексну термосанацію будівлі, заміну покрівлі, встановлення енергозберігаючих віконних та дверних блоків, улаштування нових підлог, ремонт внутрішніх приміщень, оновлення сантехнічного обладнання й вентиляції, заміну електричних мереж та світильників, встановлення модульної котельні.

За інформацією Департаменту регіонального розвитку Житомирської ОДА загальна вартість проєкту складає 26,33 млн грн. Із початку будівництва використано 21,58 млн грн. (ДФРР – 15,67 млн, МБ – 5,91 млн).

На даний час за проєктом виконано такі основні роботи:

– утеплено та оздоблено фасади;

– влаштовано нову покрівлю, оновлено вхідну групу;

– опоряджено внутрішні приміщення;

– здійснено підключення до зовнішніх мереж водопостачання та каналізації.

Тривають роботи з благоустрою території та приєднання до зовнішньої електромережі.

Наразі будівельна готовність – близько 95%.

Об’єкт планується ввести в експлуатацію до 15 жовтня 2020 року.

Довідково. Замовник – Департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА. Підрядник – ТОВ «УК «Комфорт-Буд».

НЕЗАБАРОМ У РАДОМИШЛІ ВІДКРИЄТЬСЯ РЕКОНСТРУЙОВАНИЙ СПОРТКОМПЛЕКС «ДИНАМО». + ФОТОНЕЗАБАРОМ У РАДОМИШЛІ ВІДКРИЄТЬСЯ РЕКОНСТРУЙОВАНИЙ СПОРТКОМПЛЕКС «ДИНАМО». + ФОТОНЕЗАБАРОМ У РАДОМИШЛІ ВІДКРИЄТЬСЯ РЕКОНСТРУЙОВАНИЙ СПОРТКОМПЛЕКС «ДИНАМО». + ФОТОНЕЗАБАРОМ У РАДОМИШЛІ ВІДКРИЄТЬСЯ РЕКОНСТРУЙОВАНИЙ СПОРТКОМПЛЕКС «ДИНАМО». + ФОТОНЕЗАБАРОМ У РАДОМИШЛІ ВІДКРИЄТЬСЯ РЕКОНСТРУЙОВАНИЙ СПОРТКОМПЛЕКС «ДИНАМО». + ФОТОНЕЗАБАРОМ У РАДОМИШЛІ ВІДКРИЄТЬСЯ РЕКОНСТРУЙОВАНИЙ СПОРТКОМПЛЕКС «ДИНАМО». + ФОТОНЕЗАБАРОМ У РАДОМИШЛІ ВІДКРИЄТЬСЯ РЕКОНСТРУЙОВАНИЙ СПОРТКОМПЛЕКС «ДИНАМО». + ФОТО

Джерело: Житомирська обласна державна адміністрація