Радомишль - новини

ДТП У РАДОМИШЛІ ЗАВЕРШИЛАСЯ БІЙКОЮ З ПОЛІЦЕЙСЬКИМИ

ДТП У РАДОМИШЛІ ЗАВЕРШИЛАСЯ БІЙКОЮ З ПОЛІЦЕЙСЬКИМИ

19 вересня 2020 до Радомишльського відділення поліції надійшло повідомлення про ДТП у м. Радомишль по вул. Мала Житомирська. В ході реагування на вказане повідомлення було встановлено, що місцевий житель, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, скоїв наїзд на автомобіль іншого місцевого жителя.

Окрім того, винуватець ДТП, перебуваючи в агресивному стані, наніс кілька ударів потерпілому в обличчя, внаслідок чого той отримав тілесні ушкодження.

При прибутті поліцейських правопорушник також намагався вчинити з ними бійку.

Відносно останнього було складено адміністративні протоколи за ст. 130 КУпАП (керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп\’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції), 124 КУпАП (порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів, вантажу, автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, дорожніх споруд чи іншого майна), 121-1 КУпАП (експлуатація водіями транспортних засобів, ідентифікаційні номери складових частин яких не відповідають записам у реєстраційних документах) та ст. 185 КУпАП (злісна непокора законному розпорядженню або вимозі поліцейського, члена громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону, військовослужбовця).

Окрім того, за заявою потерпілого стосовно спричинення йому тілесних ушкоджень, було внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 125 КК України (умисне легке тілесне ушкодження).