Радомишль - новини

У Радомишльському психоневрологічному інтернаті відмовляються викликати “швидку” важкохворим підопічним

У Радомишльському психоневрологічному інтернаті відмовляються викликати "швидку" важкохворим підопічним

Під час проведення моніторингового візиту до Радомишльського психоневрологічного інтернату працівниками Секретаріату Уповноваженого ВРУ з прав людини виявлено двох підопічних з гострими ознаками ГРЗ.

Про це повідомляє сайт Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

В однієї з підопічних, на вимогу працівників Секретаріату проведено замір температури. Було зафіксовано 39,3. На вимогу членів моніторингової групи жінці також проведено замір концентрації кисню у крові (пульсоксиметром), яка становила 89%. А це є показником прямої загрози для життя та здоров’я людини.

За інформацією, виявленою під час ознайомлення з медичною документацією, сімейним лікарем стан підопічних був оцінений як задовільний, через що вони знаходились у загальній палаті разом з 4 іншими підопічними. Лише на вимогу моніторів їх було переведено до ізолятора.

Крім того, директор психоневрологічного інтернату та сімейний лікар відмовилися викликати швидку для підопічної, яка знаходилася у важкому стані.

Викликана працівниками Секретаріату бригада швидкої допомоги невідкладно госпіталізувала підопічну до відділення інтенсивної терапії.

Матеріали за цим фактом будуть направлені до відповідних органів з метою вжиття необхідних заходів реагування.

Про деталі моніторингового візиту повідомимо згодом.