Радомишль - новини

У РАДОМИШЛЬСЬКОМУ РАЙОНІ ЗАФІКСОВАНО 76 ПОРУШЕНЬ ПРАВИЛ КАРАНТИНУ

У РАДОМИШЛЬСЬКОМУ РАЙОНІ ЗАФІКСОВАНО 76 ПОРУШЕНЬ ПРАВИЛ КАРАНТИНУ

Поліцейські продовжують роз’яснювати жителям області необхідність дотримання встановлених карантинних обмежень та, як крайній захід у разі їх ігнорування, складають відповідні адміністративні матеріали.

Ситуація із поширенням захворюваності на COVID-19 в регіоні залишається складною. Станом на 20 листопада на території області клінічно підтверджено 25111 випадків цього захворювання, з них 428 летальних.

У всіх районах області продовжують працювати рейдові групи, до складу яких входять поліцейські, представники Держпродспоживслужби та органів місцевого самоврядування. Вони здійснюють перевірки дотримання власниками розважальних та торговельних закладів, а також водіями транспортних засобів встановлених обмежень щодо режиму діяльності.

З початку карантинних заходів на Житомирщини працівники поліції склали 2141 адміністративний протокол, абсолютна більшість з них – за ст. 44-3 (Порушення правил щодо карантину людей) КУпАП.

Загалом найбільше адміністративних порушень, передбачених ст. 44-3 КУАП, поліцейські зафіксували у таких містах та районах:

– Житомирі – 357 (УПП – 200, Житомирський ВП – 157);

– Коростенському – 150;

– Житомирському – 136;

– Бердичівському – 118;

– Чуднівському – 94;

– Овруцькому – 88;

– Баранівському – 87;

– Малинському – 85;

– Попільнянському – 81;

– Радомишльському – 76;

– Андрушівському – 73 тощо.

Зауважимо, що 21 листопада 2020 року набуває чинності Закон України «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» № 1000-IX, яким передбачено доповнення статті 44-3 (Порушення правил щодо карантину людей) КУпАП частиною другою такого змісту:

перебування в громадських будинках, спорудах, громадському транспорті під час дії карантину без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно, – тягне за собою накладення штрафу від 10 до 15 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Відтак поліцейські закликають громадян дотримуватися всіх правил та обмежень в умовах пандемії. Лише ваша соціальна свідомість, відповідальність та дисциплінованість допоможуть зменшити обсяги поширення небезпечної хвороби та запобігти тяжким наслідкам.

Відділ комунікації поліції Житомирської області