Радомишль - новини

Звернення єврейської громади до мера Радомишля – (Фото)

Звернення єврейської громади до мера РадомишляЗвернення єврейської громади міста Радомишля до Радомишльського міського голови О.Ткачука. Фото.
Фотографії міського єврейського кладовища виготовлені представниками єврейської общини та відповідь на звернення.

ЗВЕРНЕННЯ

Копія:

Голові районної

державної адміністрації

І.ХАРИТОНЧУКУ

ДО РАДОМИШЛЬСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ О.ТКАЧУКА

ШАНОВНИЙ ОЛЕКСАНДРЕ МИХАЙЛОВИЧУ!

Ми все своє свідоме життя прожили у місті Радомишлі. Трудилися до виходу на пенсію на різних підприємствах, як під час відбудови зруйнованого війною народного господарства при радянській владі так і в незалежній Україні. Тут у нашому місті захоронені наші батьки, близька рідня та товариші на кладовищі по вулиці Котовського . Коли ми відвідуємо це їхнє останнє місце спочинку нам стає боляче. Повірте, багато хто з нас не стримує сліз від побаченого там. Кладовище неогороджене, заросло кущами, бурянами. Воно стало сміттєзбірником, куди носять усякий непотріб жителі навколишніх вулиць. Окрім того за Вашим необдуманим дозволом на непідготовлений для такого ринок, який межує з кладовищем, перенесено місце торгівлі промисловами товарами з вулиці Шевченка. Тобто звалено з хворої голови на здорову. На кладовище по п’ятницях під час торгівлі тепер ходять справляти природню нужду сотні людей. Бо ходити їм нікуди. Єдина вбиральня на ринку зруйнована.

Я був у Вас на особистому прийомі три рази. Ви як голова міської громади, обраний нами для вирішення всіх соціальних проблем, мали б потурбуватися про болючі питання всіх національних меншин міста. Проте від Вас я нічого не почув, окрім бідкання, що у міському бюджеті немає грошей. Але ж для відповіді на моє звернення, як того вимагає закон «Про звернення громадян» не потрібні великі кошти. Лише потрібна проста увага до заяв людей похилого віку. Одначе я не отримав від Вас жодної письмової відповіді на протязі двох місяців.

Ми всі читали Ваші передвиборні програми та обіцянки.

Звернення єврейської громади до мера Радомишля

Звернення єврейської громади до мера Радомишля

Там запевнення що Ви наведете лад у місті скрізь і всюди були на першому місці. А що ж тепер? Пора вже було б виконувати ті обіцянки.

А поки що кладовище залишається соромом , як нашим так і міської невмілої влади яку Ви очолюєте. Хіба так важко залучити комунальні служби і відповідну техніку, закликати свідомих громадян прийняти участь у суботнику. Ми єврейською громадою цих робіт не осилимо, проте підсобити можемо.

І на завершення. Звертаючись до Вас чекаємо цього разу не тільки конкретних справ, а й відповіді на наше звернення.

З повагою, За дорученням міської єврейської общини – Яків ПРЕС

Нижче подаємо копію відповіді Радомишльського міського голови.

Звернення єврейської громади до мера Радомишля

Джерело: radomyshl-city.net.ua
Портал міста Радомишль