Радомишль - новини

“Замок Радомишль” в сотні кращих готелів України

“Замок Радомишль” в сотні кращих готелів України

“Замок Радомишль” – перлина середньовічного королівського шляху “Віва Регія”. Споруда була зведена в 19 столітті на місці першої у Центральній Україні паперової фабрики. Сьогодні ж споруду реставровано і відроджено автентичні інтер’єри. “Замок Радомишль”- перший у світі музей української домашньої ікони та старожитностей. Музей приваблює все більше відвідувачів і вражає своєю неповторною атмосферою. Історичний комплекс має широкий спектр послуг серед яких і розміщення гостей.

28 березня в Києві в програмі професійних заходів виставок UITT и Hotel & Restaurant Expo відбулась церемонія нагородження готелів, які ввійшли в список сотні найкращих готелів України, який з 2011 року щорічно формується Радою з питань туризму та курортів. В церемонії взяли участь представники майже 80 кращих готелів з 23 регіонів країни.

В “золоту сотню” української готельної індустрії цього року ввійшли готелі, які представляють весь спектр готельного бізнесу — від значущих готелів відомих міжнародних ланцьгів (Best Western, Intercontinental, Hyatt, Fairmont, Four Points, Radisson, Ramada) до невеличких готелів, які відрізняються оригінальною концепцією та якістю реалізації. Одним з відкриттів року став історичний комплекс “Замок Радомишль” Житомирської області. Комплекс відмічений як найбільш вдала спроба відродження історико-культурної пам’ятки, який пропонує в спектрі своїх послуг розміщення гостей.

Показником є те, що в списку 100 кращих готелів 2012 року виявилось по 10 готелів двох ведучих українських готельних операторів Premier International (7 готелів бренду Премьер Отели и 3 – Аккорд Готелі) та Reikartz Hotels & Resorts. 
 В цілому список 100 кращих готелів обновився практично на чверть — це свідчить про хорошу динаміку розвитку вітчизняної готельної індустрії. На церемонії було розіграно масу подарунків таких, як безкоштовні публікації в журналах “Готельний та ресторанний бізнес” та «Welcome to Ukraine», рекламні місця в мобільному путівнику для Евро-2012 від компанії I-Free.