Радомишль - новини

Екс-бухгалтерку дитсадків у Радомишлі ув’язнили на три роки

На три роки ув’язнили колишню бухгатерку дитсадків міста Радомишль, яка заволоділа бюджетними коштами на суму 320 тис. грн. Про це повідомила пресслужба прокуратури області.

“Ювенальним прокурором Радомишльського відділу Коростишівської окружної прокуратури забезпечено публічне обвинувачення у кримінальному провадженні за фактом заволодіння бюджетними коштами, скоєне бухгалтеркою дитячих садочків Радомишльської територіальної громади.

Вироком Радомишльського районного суду від 03.06.2021 особу визнано винною у скоєнні злочинів за ч.ч. 2, 3 ст. 191 КК України та призначено покарання у виді позбавлення волі строком на 3 роки з позбавленням права обіймати адміністративно-господарські посади, пов’язані зі зберіганням та обліком грошових коштів та матеріальних цінностей строком на 3 роки.

Також вироком суду задоволено позов прокурора в інтересах Радомишльської міської ради про стягнення із засудженої завданих бюджету збитків на загальну суму 320 тис. грн”, – йдеться у повідомленні.

За даними судового розгляду, чиновниця, працюючи на посаді бухгалтерки у двох дитсадках міста Радомишля та нараховуючи зарплату працівникам цих комунальних установ, податки з доходів фізичних осіб перераховувала на власні банківські картки. Відтак протягом 2019 року обвинувачена заволоділа бюджетними коштами на суму 320 тис. грн. На даний час вирок суду не набув законної сили та може бути оскаржений.