Радомишль - новини

У Радомишлі вже четверту добу шукають зниклого 17-річного хлопця. Оновлено: знайшли мертвим

Четверту добу поспіль поліцейські розшукують 17-річного Івана Мисливого із Радомишля, який пішов на відпочинок із друзями і не повернувся.

За інформацією поліції, 22 березня юнака знайшли мертвим, тіло було в очереті. Візуально з берегів його помітити було неможливо.

“Дякуємо усім, хто долучився до пошуків зниклого у Радомишлі 19 березня Івана Мисливого.

Хлопця знайшли, але, на жаль, мертвим. Допомогли водолази обласної аварійно-рятувальної служби, які обстежили прибережну смугу води. Тіло юнака знаходилось в очереті і візуально з берега його помітити було неможливо.

Наші щирі співчуття рідним Івана. Тримайтеся…”, – повідомили в полції.

Що передувало.

18 березня близько 20:00 хлопець пішов у центр міста відпочити із друзями. Востаннє його бачили після півночі неподалік будинку. До будинку 17-річного Івана підвіз знайомий, в автомобілі якого юнак забув свій телефон.

19 березня повідомлення про зникнення надійшло до поліції. З того часу хлопця розшукують поліцейські, рідні, рятувальники та лісівники, а також небайдужі люди.

“Повідомлення надійшло до поліції лише 19 березня, тобто наступної доби після зникнення хлопця. Звісно, ця обставина також дещо ускладнює нашу роботу. Наразі вдалося встановити, що хлопець відпочивав у колі знайомих у центрі Радомишля. Востаннє Івана бачили його друзі після півночі неподалік місця проживання, куди хлопця підвіз знайомий, аби він швидше дістався додому. У цьому ж автомобілі юнак випадково залишив свій мобільний телефон. Ґаджет поліцейські вилучили, водія та всіх друзів опитали”, – розповів начальник поліції області Юрій Олійник.

Поліцейські, кінологи зі службово-розшуковими собаками, рятувальники, лісівники та місцеві жителі прочісували територію у радіусі 10 км від місця, де востаннє бачили зниклого юнака. Оглядали прибережну смугу річки Мики та очеретяні зарості, хати-пустки та чагарники, відкачано воду з двох копанок. Для пошуків використовували і квадрокоптер поліції для обстеження місцевості з повітря.