Радомишль - новини

У Радомишльському районі розшукали тіло чоловіка, якого шукали 10 днів. + ФОТО

Реагуючи на повідомлення про зникнення ще 10 днів тому жителя Вишевицької громади, рейдові групи поліцейських, військовослужбовців та небайдужих місцевих жителів упродовж двох днів прочісували територію довкола села. Тіло чоловіка без ознак насильницької смерті знайшли 11 вересня на лузі у траві та очереті.

У Радомишльському районі розшукали тіло чоловіка, якого шукали 10 днів

До поліцейських Радомишля 9 вересня звернувся голова Вишевицької громади із повідомленням про зникнення 58-річного місцевого жителя. Під час першочергових дій правоохоронці встановили, що востаннє чоловіка бачили односельчани ще 31 серпня. Тоді у чоловіка виникла суперечка з дорослим сином. У розпалі емоцій батько покинув роботу (випасав корів на лузі) та пішов геть. Додому чоловік не повернувся ні того дня, ні у наступні.

У Радомишльському районі розшукали тіло чоловіка, якого шукали 10 днів

Поліцейські у рамках відкритого кримінального провадження розпочали заходи із встановлення місця перебування зниклого.

10-11 вересня пошукові групи, до яких залучили, окрім правоохоронців, військовослужбовців місцевої частини А 2192 та місцевих жителів, прочісували довколишні поля та лісопосадки, а також обстежували водойми.

У Радомишльському районі розшукали тіло чоловіка, якого шукали 10 днів

Розгніваний чоловік пішов без нічого: без документів, грошей, харчів і навіть одягнений був не достатньо тепло для осінніх уже прохолодних ночей. Тому розуміли, що, наймовірніше, з ним трапилась якась недобра пригода або раптово стало зле і він не зміг дістатись людей, щоб отримати допомогу, – прокоментував начальник Радомишльського відділення поліції Олександр Кириченко. – Ускладнювало ситуацію й те, що події розгортались ще 10 днів тому.

У Радомишльському районі розшукали тіло чоловіка, якого шукали 10 днів

У результаті пошуків 11 вересня в очереті поблизу озера, неподалік річки Тетерева, на околиці с. Вишевичі виявили тіло зниклого чоловіка. Видимих ушкоджень у нього немає, однак призначена судово-медична експертиза не змогла встановити причину смерті через природні біологічні зміни організму.

Відділ комунікації поліції Житомирської області