Радомишль - новини

У РАДОМИШЛІ ПЕРЕВІРЯЛИ ДОТРИМАННЯ КАРАНТИННИХ НОРМ: ЧИ ВИЯВИЛИ ПОРУШЕННЯ

З початку встановлення червоної зони на території Радомишльського району з 30 жовтня 2021 року Радомишльським управлінням Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області було здійснено 10 позапланових обстежень підконтрольних об’єктів. З них закладів роздрібної торгівлі – 6, ринку – 3, загально-освітня школа – 1.

Також проводилися комісійні обстеження разом з представниками національної поліції. В ході перевірок були виявлені порушення Постанови Головного державного санітарного лікаря України № 17 від 09.05.2020 р. «Про затвердження тимчасових рекомендацій протиепідемічних заходів на період карантину». В закладах роздрібної торгівлі продовольчими товарами встановлено 13 порушень, направлено 7 листів з пропозиціями та попередженнями щодо усунення недоліків. В закладах громадського харчування – 6 порушень, направлено 2 листи , в закладах роздрібної торгівлі непродовольчими товарами – 10 порушень, 4 листи відповідно.

Під час комісійних обстежень за порушення санітарного законодавства складено 1 протокол за ч.2 ст.44-3 ( дотримання маскового режиму) в закладі роздрібної торгівлі. При позапланових перевірках в закладах роздрібної торгівлі складено 4 протоколи по ст.42 та 1 протокол за ч.2 ст.44-3

В ході рейдів перевірено роботу автовокзалу та громадського транспорту щодо дотримання карантинних обмежень. Надано рекомендації щодо запобіганню порушень серед водіїв та пасажирів.

Крім того, Національною поліцією складено 6 протоколів за ч.1 ст.44-3 КУпАП та 29 протоколів ч.2 ст.44-3 КУпАП.