Радомишль - новини

У Радомишлі СБУ викрила проросійського інтернет-агента.

У Радомишлі СБУ викрила проросійського інтернет-агента.

Служба безпеки України продовжує систематично працювати над запобіганням та нейтралізацією загроз інформаційно-підривній діяльності проти нашої держави. У Радомишлі СБУ викрила чергового проросійського інтернет-агента, який прославляв доблесть рашистських загарбників та висловлював неповагу до Збройних Сил України.

За даними досудового розслідування, деструктивний контент 50-річний житель м. Радомишль поширював у забороненій в Україні соціальній мережі.

У своїх публікаціях та репостах він паплюжив пам’ять загиблих українських воїнів, які боронять українські міста і села, та радів їхнім смертям.

Крім цього, пропагандист розповсюджував матеріали, де прославляв «подвиги» рашистської армії і окремих окупантів за вбивство українських воїнів.

У результаті обшуку в Радомишлі у фігуранта справи вилучено мобільний термінал із доказами протиправної діяльності.

Слідчі СБУ провадять досудове розслідування за ч.2 ст.436-2 (виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії Російської Федерації проти України, глорифікація її учасників) Кримінального кодексу України.

Документування «пропагандиста війни» здійснювали співробітники СБ України в Житомирській області за процесуального керівництва Житомирської обласної прокуратури.