Радомишль - новини

У Радомишльській громаді перевірили ціни на продукти першої необхідності

У Радомишльській громаді перевірили ціни на продукти першої необхідності

На території Радомишльської територіальної громади створено робочу групу, до складу якої входять представники Радомишльського управління ГУ ДПСС в Житомирській області, Національної поліції та міської ради.

З метою недопущення необґрунтованого підвищення цін та вжиття заходів реагування стосовно таких фактів, неодноразових скарг громадян робочою групою провівся моніторинг за встановленням суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі цін на товари, що мають істотну соціальну значущість.

В ході проведення заходів було встановлено, що деякі власники закладів торгівлі підвищили ціни більш як на 10% на низку товарів, а саме:

– хліб пшеничний

– хліб житньо-пшеничний

– крупа гречана

– макаронні вироби

– олія соняшникова

– цукор

– пісок

– масло вершкове 82,5%

Робочою групою проведено роз’яснювальну роботу з підприємцями та замінено ціни на допустимі роздрібні.

Робота щодо забезпечення стабілізації цінової ситуації на основні продовольчі товари Радомишльщини продовжується.

Нагадаємо, що відповідно до постанови Кабміну від 6 березня 2022 р. № 223 до соціально значущої продукції на період воєнного стану віднесено:

борошно пшеничне, макаронні вироби, батон, хліб, крупа гречана, крупа вівсяна, свинина, яловичина, птиця (тушки курячі), молоко, масло вершкове, сметана, яйця курячі, олія соняшникова, цукор кристалічний, капуста білокачанна, цибуля ріпчаста, буряк, морква, картопля, етанол (розчин 96%), нестероїдні протизапальні лікарські засоби (вітчизняні), антибактеріальні лікарські засоби (вітчизняні), бензин (марки А-92, А-95), дизельне пальне, газ скраплений для автомобілів.

Радомишльське управління ГУ Держпродспоживслужби в Житомирській області наполегливо закликає суб’єктів господарювання не допускати необґрунтованого підвищення цін на товари, які мають істотну соціальну значущість для населення в період російської військової агресії в Україні.