Радомишль - новини

Затримання Пукача.

Затримання Пукача.Олексій Пукач був затриманий працівниками СБУ і ГПУ ввечері 21 липня у Житомирській області. в селі Молочкі, Чуднівського р-н. Відео.
Він одразу ж був доставлений до Києва і, за деякими даними, протягом цілої ночі допитувався у Генпрокуратурі.

Один з основних підозрюваних у вбивстві журналіста Георгія Ґонґадзе, колишній начальник головного управління кримінального розшуку департаменту пошуково-розшукової діяльності МВС генерал-лейтенант Олексій Пукач був затриманий працівниками СБУ і ГПУ ввечері 21 липня у Житомирській області. Він одразу ж був доставлений до Києва і, за деякими даними, протягом цілої ночі допитувався у Генпрокуратурі.

Як стало відомо, Пукач жив у селі під Житомиром у невеликому будинку разом з бідними людьми – жінкою та її сином і допомагав їм по господарству.

Під час затримання Пукач на вимогу правоохоронця назвав своє ім\’я і визнав, що має “безпосереднє” відношення до справи Ґонґадзе.

Після допиту Пукач також признав свою причетність до вбивства Ґонґадзе, назвав слідчим імена замовників і пообіцяв показати, де знаходиться голова журналіста.

Нагадаємо, восени 2003 року Олексій Пукач був затриманий за підозрою в знищенні документів, що свідчать про стеження за журналістом Георгієм Ґонґадзе, а після звільнення зник.

За даними слідства, він організував стеження за журналістом і керував групою офіцерів міліції (Валерієм Костенком, Миколою Протасовим і Олександром Поповичем), які викрали Ґонґадзе 16 вересня 2000 року. Зараз всі троє знаходяться за ґратами, де повинні пробути від 12 до 13 років.

На початку 2005 року йому пред\’явили заочне звинувачення у вбивстві журналіста. За офіційною версією, саме Пукач став головним виконавцем вбивства, особисто задушивши його.

Джерело: TCH.ua

Інформаційно – розважальний портал міста Радомышль