Радомишль - новини

НА РАДОМИШЛЬЩИНІ ВЗЯТО ПІД ВАРТУ ПІДОЗРЮВАНОГО У РОЗБЕЩЕННІ МАЛОЛІТНЬОЇ ДИТИНИ

НА РАДОМИШЛЬЩИНІ ВЗЯТО ПІД ВАРТУ ПІДОЗРЮВАНОГО У РОЗБЕЩЕННІ МАЛОЛІТНЬОЇ ДИТИНИ

Ювенальним прокурором Коростишівської місцевої прокуратури, у межах досудового розслідування, забезпечено розгляд клопотання про обрання запобіжного заходу підозрюваному у вчиненні розпусних дій щодо малолітньої дитини.

З огляду на тяжкість скоєного злочину, ювенальний прокурор наполіг на взятті особи під варту. Радомишльський районний суд підтримав позицію прокурора та виніс ухвалу про обрання підозрюваному запобіжного заходу у виді тримання під вартою строком на 60 діб.

За даними слідства, злочин скоєно у травні цього року в одному із населених пунктів Радомишльського району. 35-річний чоловік, користуючись відсутністю своєю співмешканки, неодноразово вчиняв розпусні дії стосовно малолітньої дитини останньої.

Чоловіку інкримінується скоєння злочину, передбаченого ч. 2 ст. 156 КК України (вчинення розпусних дій щодо малолітньої особи (розбещення).

Досудове розслідування проводить Радомишльське відділення поліції. Коростишівська місцева прокуратура здійснює процесуальне керівництво.

Санкцією зазначеної статті за скоєний злочин передбачено покарання у виді позбавлення волі на строк від 5 до 8 років.

Примітка: відповідно до статті 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Заступник керівника Коростишівської місцевої прокуратури С.В. Ревелюк