Радомишль - новини

У Радомишлі знешкоджено джерело радіоактивного випромінювання

Нещодавно неподалік житлових будинків, у лісовому масиві м. Радомишля було виявлено радіоактивний предмет. У районі було оперативно створено відповідну комісію. Про це повідомляє пресслужба Житомирської районної державної адміністрації.

«6 травня комісією під керівництвом заступника голови Житомирської райдержадміністрації Віктора Пулковського за участі начальника відділу цивільного захисту Радомишльської міської ради, представників Держпродспоживслужби та обласного лабораторного центру було проведено комісійне обстеження виявленого небезпечного предмета.

Ним виявилася металева конструкція із знаком радіаційної небезпеки, на поверхні якої зафіксовано підвищений рівень ПЕД гамма-випромінювання. Складено відповідний протокол та виміряно рівень радіаційного випромінювання, який був відносно низьким та не становив суттєвої небезпеки для місцевих мешканців», – йдеться у повідомленні.

Завдяки швидкому реагуванню та злагодженим діям відповідних служб району та Житомирської райдержадміністрації 7 травня предмет з ознаками іонізуючого випромінювання було вилучено для подальшої утилізації спеціалістами ДСП «Об’єднання «Радон».