Радомишль - новини

Втомився: міст через річку Тетерів після капремонту почав руйнуватися. + ФОТО

В соціальних мережах радомишляни активно діляться світлинами нещодавно відремонтованого мосту через річку Тетерів, який знову почав руйнуватися.

Цього разу зруйнувався водоприймальний лоток штучної споруди. Стався розмив ґрунту на конусі опори та просідання упорного бортового каменю.

Як відомо, у вересні 2019 року цю проблему вже обговорювали представники Служби автомобільних доріг у Житомирській області з головою Радомишльської ОТГ Володимиром Тетерським та підрядною організацією ТОВ «Альманах -2000».

Проблема полягала в тому, що комунальна служба міста Радомишля для зручності водіїв повністю закрила водоприймальні колодязі дощової каналізації по вулиці Русанівській, що поблизу мосту. В результаті чого дощова вода з пів міста потрапляла не у відведене для неї місце, а стихійно бігла проїжджою частиною та переливалась через водоприймальний лоток штучної споруди. Це спричинило розмив ґрунту на конусі опори та просідання упорного бортового каменю.

Нагадаємо, що ремонт мосту було завершено за день до Нового 2019 року. Для проведення даного виду робіт з державного бюджету було виділено кошти в сумі 20 000 260 грн.

Покриття на мосту почало руйнуватися буквально відразу через відсутність деформаційних швів.

Замовником поточного середнього ремонту мосту, що був побудований у 1964 році, виступала Служби автомобільних доріг у Житомирській області. Підрядна організація, згідно з результатами тендеру – ТОВ «Альманах-2000».

228 метрів штучної споруди через річку Тетерів отримали нове покриття, бар’єрне та перильне огородження, нові підходи та тротуари, а також 8 ліхтарних стовпів освітлення.

В травні 2019 року з мостом вже були певні проблеми, які підрядник назвав «недоліками будівництва» та безкоштовно усунув. Цікаво, як вирішать нові недоліки?

Фото: Роман Кумаринець