Радомишль - новини

У РАДОМИШЛІ ЧОЛОВІК УПРОДОВЖ РОКУ ҐВАЛТУВАВ 12-РІЧНУ ДОНЬКУ

Під варту без права внесення грошової застави помістили підозрюваного у зґвалтуванні малолітньої доньки.

Про це 8 жовтня повідомила пресслужба Житомирської обласної прокуратури.

У п’ятницю, 8 жовтня, ювенальним прокурором Радомишльського відділу Коростишівської окружної прокуратури забезпечено розгляд клопотання про обрання запобіжного заходу підозрюваному у зґвалтуванні малолітньої дитини.

За результатом розгляду, ухвалою слідчого судді Радомишльського районного суду підозрюваного поміщено під варту без права внесення грошової застави. 

Слідством встановлено, що 44-річний чоловік систематично, протягом року, вчиняв дії сексуального характеру стосовно своєї дванадцятирічної доньки.

На пригнічений емоційний стан дитини звернула увагу шкільний психолог, під час розмови з яким дитина розповіла про вчинення над нею сексуального насильства.

Службою у справах дітей об’єднаної територіальної громади потерпіла та її молодша сестричка вилучені із сім’ї та тимчасово передані до дитячої установи.

Горе-батьку інкримінується скоєння злочину за ч. 4 ст. 152 КК України (згвалтування).

З огляду на скоєння особливо  тяжкого злочину, ювенальний прокурор, який здійснює процесуальне керівництво досудовим розслідуванням, наполягав на взятті під варту підозрюваного. Суд підтримав позицію прокурора.

Досудове розслідування проводить відділення поліції № 3 Житомирського райуправління поліції.

Санкцією зазначеної статті за скоєний злочин передбачено покарання у виді позбавлення волі на строк від 10 до 15 років.