Радомишль - новини

У Радомишльській санаторній школі відкрили соляну кімнату

У Радомишльській санаторній школі відкрили соляну кімнату

27 січня 2022 року, у Радомишльській санаторній школі Житомирської обласної ради відкрито соляну кімнату, в якій відтепер вихованці школи та жителі громади за потребою і бажанням проходитимуть курси оздоровлення. 

Про це повідомляє сайт Радомишльської громади.

Участь у її урочистому відкритті взяли Радомишльський міський голова Володимир Романович Тетерський, секретар міської ради Олександр Леонідович Потієнко, депутат Житомирської обласної ради Микола Станіславович Григорович. 

Ця кімната – єдина в Житомирській області серед навчальних закладів. 

Показами для галотерапії є: захворювання бронхолегеневої системи, ЛОР органів, патології шкірних покривів і для підвищення імунітету. 

Після урочистого відкриття кімнати гості  відвідали її, ознайомилися з особливостями роботи обладнання галокамери, поділилися своїми враженнями.