Радомишль - новини

Зінченко дав інтерв’ю The Guardian про війну з Росією та згадав про рідний Радомишль

Зінченко дав інтерв’ю The Guardian про війну з Росією та згадав про рідний Радомишль

Уродженець Радомишля, футболіст Манчестер Сіті та збірної України Олександр Зінченко заявив, що пишається бути частиною українського народу на тлі повномасштабного російського вторгнення.

«Ніхто не хоче їхати. Чоловіки пішли до армії, знайшли зброю, були готові битися з тим, що у них було. Вони не збиралися нічого віддавати: свою землю, свою домівку, місце, де вони народилися та виросли. Це такий менталітет, і я пишаюсь бути їх частиною», — розповів Зінченко в інтерв’ю The Guardian.

«Мені казали, що російські солдати намагалися пройти через Радомишль та ховалися у лісах, намагалися знайти цивільних у їхніх машинах, вбити та забрати все, що у них було».

«У новинах люди можуть прочитати, що російські війська відступили від Києва і там все безпечно. Але я сказав би, що це не так. Залишаються удари з повітря, і потрібно бути обережним на випадок, якщо вони змінять план. Але кожен готовий битися за місце, де народився».

«Буча — це жахіття. Шок для всього світу, те, що вони там зробили. Жахливі, страшні речі. Вони вбили наших цивільних, наших дітей. Згвалтували наших жінок та дівчат. Вбили наших собак та навіть їли їх. Навіть не можу почати описувати, як я до них ставлюся».

«Я їх ненавиджу за все, що вони зробили з Україною та українським народом. І я ненавиджу людей в Росії, що намагаються переконати інших у тому, що це пропаганда. Позорисько. Як вони можуть таке казати? Люди надсилають мені справжі фото, справжні факти. Тіла наших цивільних жителів два тижні лежали на землі. Вони мають взяти за це відповідальність».

Нагадаємо, Олександр Зінченко привіз чемпіонську медаль АПЛ дідові в рідний Радомишль