Радомишль - новини

Радомишльська поліція розпочинає проведення операції “Мопед”

Радомишльська поліція розпочинає проведення операції "Мопед"

Радомишльська поліція  повідомляє, що у період з 20 липня по 31 жовтня 2022 року на території Житомирської області проводяться цільові профілактичні заходи під умовною назвою «Мопед» спрямовані на виявлення та затримання викрадених мототранспортних засобів, документування фактів порушення правил дорожнього руху водіями мото та електротранспорту.

Прохання до вищевказаної категорії водіїв не забувати про те, що вони є повноцінними учасниками дорожнього руху та зобов’язані неухильно дотримуватись та виконувати правила дорожнього руху.

Особливу тривогу викликає і той факт, що вищевказаним транспортом з дозволу батьків часто керують діти, які не досягли 16 річно віку, що заборонено ПДР.

Наголошуємо, що підставою для керування мототранспорту має бути:

  • Посвідчення водія категорії А та А1,
  • Свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу,
  • Наявність державного номерного знаку,
  • Водій та пасажир мають бути в застебнутому мотошоломі

У разі не виконання цих вимог, відносно водіїв-порушників та їх батьків будуть застосовуватися  адміністративні стягнення.

Хотілося б нагадати, що на території Радомишльської ОТГ має місце дорожньо-транспортна пригода за участю водія електротранспорту із трагічними наслідками. 

Враховуючи вищевикладене, просимо поставитись із зрозумінням заради Вашої безпеки та безпеки інших учасників дорожнього руху.

Відділення поліції № 3 Житомирського РУП ГУНП в Житомирській області