Радомишль - новини

На Житомирщині стартувала операція “Пішохід”

На Житомирщині стартувала операція "Пішохід"

Відділення поліції № 3 Житомирського РУП ГУНП в Житомирській області інформує!

З 01 по 30 листопада 2022 року на території Житомирської області, будуть проведені цільові профілактичні заходи  під умовною назвою  «Пішохід »

Шановні пішоходи! Переходьте вулицю на позначених пішохідних переходах або там, де рух регулюється світлофором.

Ні в якому разі не перебігайте дорогу перед транспортними засобами, що рухаються, адже це може призвести до невиправної біди.

Обмежте своє пересування по дорозі в темний час доби та в умовах недостатньої видимості.

Одягайте одяг з світловідображаючими елементами, що дасть змогу вчасно  помітити Вас водію.

У темну пору доби та в умовах недостатньої видимості рухаючись проїзною частиною чи узбіччям, виділяйте себе для своєчасного виявлення іншими учасниками дорожнього руху, щоб уникнути наїзду.

Радомишильське відділення поліції № 3, звертається до всіх учасників дорожнього руху з проханням бути максимально уважними на дорогах в звязку з настанням осіннього періоду та погіршенням погодніх умов (дощ, туман).  Пішоходи, переходьте вулицю тільки на пішохідних переходах та у добре освітлених місцях. Не забувайте про свою безпеку та безпеку своїх близьких. Водії, пригальмуйте, під’їжджаючи до пішохідного переходу.

Пам’ятайте, що тільки суворо дотримуючись вимог Правил дорожнього руху, водії і пішоходи зможуть уникнути нещасних випадків на дорогах, бо тільки від нас з Вами залежить безпека на дорогах, життя інших людей та Ваше власне життя! Бережіть себе та своїх близьких!