Радомишль - новини

Школа-інтернат святкувала День іменинника

Школа-інтернат святкувала День іменинника16 січня вся велика дружня родина Радомишльської школи-інтернату святкувала День іменинника разом зі своїми міліцейськими шефами.
День іменинника у Радомишльській школі-інтернаті – традиційне та бажане свято. Тим більше, якщо до дітей приїжджають завжди очікувані дорогі гості – шефи-правоохоронці.

От і цього разу до спеціалізованого навчального закладу завітали представники Міністерства внутрішніх справ України та УМВС України в Житомирській області на чолі із заступником начальника Департаменту кадрового забезпечення – начальником інспекції з особового складу полковником міліції Михайлом Диваком.

Першими улюблених шефів зустрічали найменші вихованці школи-інтернату. Дошкільнята радо вітали дорогих гостей колядками та щедрівками, а шефи, у свою чергу, привітали малечу з новорічними та різдвяними святами, подарувавши кожному з дітлахів солодощі. Щире дружне «дякую» з дитячих вуст наповняло серця шефів теплотою та радістю, адже так важливо знати, що навіть така дрібниця, як добре слово та солодкий подарунок для цих дітей, – це вже неабиякий прояв майже батьківської турботи, піклування та захисту.

Тим часом решта старших вихованців школи та безпосередньо іменинники вже з нетерпінням очікували на гостей у затишній актовій залі навчального закладу. Адже й вони приготували для них веселий сюрприз – новорічну казку. Відтак, шефів зустрів маленький шкільний «генерал» Вадим Потієнко, який доповів їм про те, що усі вихованці здорові, перебувають у гарному настрої та готові до святкування. І свято почалось.

Школа-інтернат святкувала День іменинникаОскільки іменинники – це діти зими, то й господарювали на святі Дід Мороз та його онука Снігуронька. Театралізована вистава та яскраві костюми, в які нарядилися діти, додали блиску та новорічного настрою усім присутнім.

Шефи-правоохоронці теж приїхали до своїх підопічних не самі, а зі святковою концертною програмою, яку подарували присутнім студенти та працівники Київського національного університету внутрішніх справ України. Під звуки веселих пісень діти весело водили хороводи та підспівували виконавцям.

Ну і яке ж свято без подарунків! Два новеньких велосипеди для вихованців школи-інтернату та ціла купа солодощів очікували кожного з дітлахів. А для іменинників – ще й спеціальний солодкий подарунок – торт зі справжніми свічками.

Шефи вкотре змогли подарувати цим дітям маленьке і по-справжньому сімейне свято, проявити милосердя і доброту, адже маленькі пташенята виглядали радісними від того, що відчули справжню батьківську турботу, якої їм бракує у повсякденному житті.