Радомишль - новини

Виїзна нарада у Городку. ВІДЕО

Виїзна нарада у Городку. ВІДЕО

Військове містечко відоме, як Макарів-1, минулого року отримало новий статус селища міського типу Городок і, за рішенням Кабінету Міністрів, було територіально прикріплено до Радомишильського району. Та цей крок не тільки не розв’язав існуючі у населеному пункті соціальні та комунальні проблеми, й а загострив їх. Адже житловий фонд, як і будівлі соціальних об’єктів, досі залишаються на балансі Міністерства оборони, що ускладнює механізми їх фінансування.

Шляхи вирішення комплексу питань життєдіяльності Городка шукали на виїзному засіданні управлінь та відомств обласної адміністрації.

Поштовхом до того, що проблеми Городка почали вирішуватись, став телеміст із Президентом, – вважає селищний голова Сергій Сліпченко.

селищний голова смт. Городок (ДО цього ніхто нічого не брався вирішувати .) Погане транспортне сполучення, дірява покрівля школи, застарілі водогінні мережі та, загалом, житловий фонд – далеко не повний перелік проблем, що існують у Городку. Але найважливішим з усього селищний голова вважає – проведення газу.

Сергій Сліпченко, селищний голова смт. Городок (Газ – це п’ятдесят відсотків вирішення всіх питань по нашому містечку .)

Для газифікації містечка, за підрахунками голови, необхідно двадцять шість мільйонів гривень. Та саме про це бажання місцевої влади не було обговорено.

Учасниками наради була окреслена велика кількість інших, більш нагальних, проблем. Розпочали із функціонування бюджетних установ та закладів освіти. Попри те, що зарплата працівникам вже нараховується із Радомишльського районного бюджету, будівлі досі залишаються у військовому відомстві.

Ігор Харитончук, голова Радомишльської районної адміністрації (Питання ремонту будівлі школи, яка сьогоні перебуває а балансі Міністерства оборони ми взяти на себе не можемо. Це – великі витрати, близько двох мільйонів гривень.)

Головою районної адміністрації також було піднято проблему передачі на баланс селищної ради енергомережі та комунальних об’єктів.

Та головне, що гальмує розвиток містечка, як зазначив головуючий на нараді заступник голови облдержадміністрації Олександр Никитюк, – це те, що й досі вся інфраструктура та соціальні об’єкти залишаються на балансі Міністерства Оборони.

У ході наради було намічено вирішення ряду питань соціального характеру, таких як облаштування фельдшерсько-акушерського пункту, налагодження транспортного сполучення та робота із соціально-незахищеними верствами населення, будівництво підвідного газопроводу. Каменем спотикання залишається механізм надання Городку статусу приналежності до четвертої зони радіаційного забруднення.

ЖОДТРК