Вдарили дитину і облаяли матір: У Радомишльському районі батьки скаржаться, що вихователі дитсадка лупцюють дітей

Вдарили дитину і облаяли матір: У Радомишльському районі батьки скаржаться, що вихователі дитсадка лупцюють дітей

У селі Веприн Житомирської області у дошкільному закладі стався скандал. Мати звинуватила вихователів у побитті дитини.

Про побиття своєї дитини у дошкільному закладі розповіла мама одного з вихованців, – повідомляє ТСН.ua.

Про те, що її дитину вдарили у Вепринському дитсадку повідомила у соцмережі Маша Ткачук і додала скрини переписки з завідувачкою закладу та вихователями у групі у Вайбер.

Жінка розповіла завідувачці, що дитина, прийшовши додому, поскаржилася на те, що її били, коли вдень вкладали спати. Керівниця закладу, своєю чергою, звинуватила матір тому, що невчасно повідомила, і тепер їй буде важко з\’ясувати, хто з персоналу і в який день побив дитину. За її словами, батьки скаржаться на це постійно. Наприкінці переписки у групі дитсадочка у соцмережі з\’явилося повідомлення від виховательки групи, яка почала ображати матір дитини.

Вдарили дитину і облаяли матір: У Радомишльському районі батьки скаржаться, що вихователі дитсадка лупцюють дітей

Вдарили дитину і облаяли матір: У Радомишльському районі батьки скаржаться, що вихователі дитсадка лупцюють дітей

“Дитину вдарили і це факт (дитина вказала на няню). Це просто жах, спочатку винна мама, що невчасно повідомила, але тут справа не в тому, коли повідомив, а в тому, що сама директор підтверджує, що такі випадки вже були. По-друге, звинувачення в тому, що в іншому садочку також лупили, це – неправда, садок змінили вимушено через переїзд, а садок був чудовий, і наприкінці “найсмачніше” –  коментар від вихователя групи, що просто вводить в ступор. Як взагалі можна таке писати? Хто їм дає право так спілкуватись з батьками? Страшно уявити, як вони поводять себе з дітьми за зачиненими дверима? І наостанок, як виявилося, на няню та вихователя, що дозволив собі некоректну поведінку, скарги вже були, але чомусь ніяких заходів не було вжито”, – розповіла жінка.

Вона також зазначила, що написала заяву з приводу ситуації з побиттям її дитини у дитсадку до селищної ради села Вишевичі.

ТСН.ua звернувся за коментарем до адміністрації закладу, але відповіді поки не отримав.

Користувачі у Мережі радять жінці написати заяву до поліції.

– Це навіть не піддається розумінню! Що за колектив? Що за вихователь такий? Що за керівник? Просто ганьба! Не зупиняйтеся! Боріться!

– Якби моя дитина пожалілася, що її б\’ють, я б не в Вайбері писала, а летіла вже туди і розбиралась, заодно і викликала б всі служби. Такого не повинно бути, всі на робочих місцях, і кожен повинен виконувати свою роботу, за яку отримує зарплату. Якщо дитина, наприклад, дратує, звільняйся і шукай роботу в іншому місці.

– Більш результативно буде написати заяви в обласний департамент освіти, обласну прокуратуру, та гарячу лінію Міністерства освіти України, після того як напишете ці заяви в місцеві органи, копії вже написаних заяв додайте! На жаль, свавілля та бездіяльність на рівні сіл та районів вкрай поширена, через тісні особисті зв\’язки один з одним, коли питання піднімається на рівні області та столиці, справи починають рухатися! Такі речі мають бути викорінені, ці люди не мають працювати з дітьми. Раджу не чекати формальних відписок, одночасно пишіть заяви в області установи!

– А я була проти груп у Вайбері. Виявляється, даремно: вони там все прекрасно “розкриваються”. Як добре, що скріни не горять.

Джерело: tsn.ua